Gıda KUTULARI

Pide Kutusu

Pizza Kutusu

Dürüm Kutusu

Baklava Kutusu

Pasta Kutusu

 Gıda kutuları ile ilgili tüm siparişlerinizi en uygun fiyata üretiyoruz. İstediğiniz kutu hakkında bilgi ve  fiyat için bizimle iletişime geçin. 0544 218 69 19   

Yaptığımız bazı baskılı ve baskısız kutu çeşitleri:

pizza kutusu, baklava kutusu, börek kutusu, lokum kutusu, çiğ köfte kutusu, kebap kutusu, yemek kutusu,  gıda kutusu, pasta kutusu, helva kutusu, pide kutusu, waffle kutusu, cheesecake kutusu, yemek kutusu, pizza karton kutusu,  pide karton kutusu,  lokma kutusu, hamburger kutusu

Gıda Kutusu

Tercih ettiğiniz kutu sizin sadece ürününüzü tüketiciye ulaştırmayacak, aynı zamanda markanızı ve prestijinizi taşıyacaktır. Bu nedenle, kuru gıdalardan dondurulmuş gıdalara kadar gıda ürünleri için Yasin Kutu ve Ambalaj, gıda ürünleriniz için yüksek kaliteli gıda kutuları ve ambalajları yapmanıza yardımcı olacaktır. Uygun maliyetli fiyatlarla kaliteli ürün ambalajları ve hızlı geri dönüşler sunduğumuz için özel gıda ambalajı ihtiyaçlarınızın basımı için doğru yerdir. Gıda kutularında yoğun olarak kullanılmasının en temel nedeni sağlıklı olmasıdır.

 Hammaddesi ağaç olduğu için gıdalarla karton ve kağıt kutularda rahatlıkla muhafaza edilebilir. Firmamız firmaların iş alanlarına göre gıda kutuları imal etmekte, pastaneler için en güzel baklava kutusu çeşitlerini ortaya çıkarmaktadır. 

Baklavalarınız için baklava kutuları, misafirlerinizin vazgeçilmezi olan tatlılar için lokum kutuları mevcuttur. Özel günler için dahil çikolata kutusu, kaliteli pasta kutusu çeşitlerimizi kaliteli ve hızlı bir şekilde imal ediyoruz. Ayrıca; kurabiye kutuları, fast food kutuları, yumurta kutuları yapan firmalar arasında bulunmaktayız. Bu kutular sayesinde ürün satan firmalar ilgili ürünleri müşterilerinin en rahat şekilde satın alabilmelerine imkân sağlarlar. 

Gıda kutuları imalatı her türde gıda ürününü temel alacak biçimde yapılabilir. Bizimle çalışarak ürününüzü diğerlerinden ayırabilecek şık ve dayanıklı özel ambalajlarla ürününüze ihtiyaç duyduğu satış avantajını sağlayabilirsiniz. Gıda ürününüze bugünün pazarında hak ettiği profesyonel görünümü verin ve gıda ürününüzü mükemmel bir şekilde tamamlamaya nasıl başlayabileceğimiz konusunda hemen danışmak için bizi arayın.

Örnek Çalışmalarımız

Sık Sorulan Sorular

Evet istediğiniz renk ve ölçüde yapabiliriz.

Tabiki Kargo ile Tüm Türkiye ‘ ye yolluyabiliyoruz.

Evet toplu sipariş her zaman maliyet açısından daha avantajlıdır.

Evet uzman grafik tasarım ekibimizle dilediğiniz ürün tasarımı yapabiliyoruz.

Ulaşım ve İletişim
Konum
Bizi Takip Edin

Bize Mesaj Gönderin

Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara!
We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept