Pastane Kutuları

Pastane Kutuları Nelerdir?

Pasta ve pastane gıdalarından dondurulmuş gıdalara kadar bütün pastane ürünleri için Yasin Kutu ve Ambalaj gıda yüksek kaliteli pastane ve unlu mamuller kutusu  üretmektedir. Kaliteli pastane kutuları, uygun maliyetli fiyatlarla ve hızlı geri dönüşlerle sunduğumuz için özel gıda ambalajı ihtiyaçlarınızın basımı için doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken, bize ürününüzün özellikleriyle ilgili birkaç ayrıntı vermektir ve kutu şablonlarınızı, çeşitli kutu stillerimizden seçtiğiniz tasarımlara veya ekibimizle birlikte tasarladığınız özel şablonlara hızlıca çalışmaya başlayabiliriz.

Uzman ekibimiz ve en son teknoloji pastane kutuları için hayal gücünü gerçeğe dönüştürmektedir. Yasin Kutu ve Ambalaj ile ürününüzü diğerlerinden ayırabilecek şık ve dayanıklı özel kutulara sahip olabilirsiniz. Gıda ürününüze bugünün pazarında hak ettiği profesyonel görünümü verin ve gıda ürününüzü mükemmel bir şekilde tamamlamaya nasıl başlayabileceğimiz konusunda hemen danışmak için bugün bizimle iletişime geçin.

Kullanılan Malzeme
Hizmet Lokasyonları

Pastane Kutularının Boyutları

Farklı boyuttaki pasta, baklava, ekler, tatlı ve diğer bütün paketlemeler için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

 Özel pastane kutularını yaptırmak isteyen herkese şık, kaliteli ve süslü pastane kutularını üretebiliriz. Bu özel kutular, pasta ve diğer tüm ürünlerinizin kalitesini ve güvenliğini sağlamak için üretilmektedir.   

+90 544 218 69 19

0312 341 01 77​

Ankara İskitlerde bulunan matbaamızda pastane kutuları ve diğer kutu ambalaj hizmetleri veriyoruz. Destek almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Örnek Çalışmalarımız

Sık Sorulan Sorular

Evet istediğiniz renk ve ölçüde yapabiliriz.

Tabiki Kargo ile Tüm Türkiye ‘ ye yolluyabiliyoruz.

Evet toplu sipariş her zaman maliyet açısından daha avantajlıdır.

Evet uzman grafik tasarım ekibimizle dilediğiniz ürün tasarımı yapabiliyoruz.

Ulaşım ve İletişim
Konum
Bizi Takip Edin

Bize Mesaj Gönderin

Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara!
We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept