KOZMETİK KUTULARI

Krem Kutusu

Parfüm Kutusu

Sabun Kutusu

Makyaj Kutuları

Hijyen Kutuları

Kozmetik ürün kutusu ihtiyaçlarınıza göre kaliteli, kurumsal ve ekonomik çözüm

 Ürünlerinizi hak ettiği kalitede gösteren, baskılı toptan olarak veya adetli sayıda bütçenize uygun kozmetik ürün kutusu üretimi yapıyoruz.

Hayal ettiğiniz tasarımda ve boyutta; krem kutusu, gıda takviyesi kutusu, makyaj malzemeleri kutusu, ilaç kutusu, maske kutusu, eldiven kutusu, diş macunu kutusu, sabun kutusu, duş jeli kutusu, şampuan kutusu, parfüm kutusu ve ambalajları siparişi verebilirsiniz.

Markanızın adını unutulmaz kılacak, ürününüzün değerine değer katacak kutu ve ambalajlar istiyorsanız iletişime geçin.

Fiyat teklifi almak için 0544 218 69 19 numaralı hattımız üzerinden arama veya whatsapp ile iletişime geçin.

Kullanılan Malzeme

Ankara İskitlerde bulunan matbaamızda kozmetik kutuları ve diğer kutu ambalaj hizmetleri veriyoruz. Destek almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Kozmetik Kutuları Nedir?

Kozmetik Kutuları için matbaamızda sizlere hizmet veriyoruz. Ürünleriniz için özel baskılı kutularda en iyisi için Yasin Kutu ve Ambalaj yüksek kaliteli ve uygun maliyetli özel baskılı kozmetik kutuları elde etmenin en kesin yoludur.

Ankara İskitlerde bulunan matbaamızda Kozmetik kutuları ve diğer kutu ambalaj hizmetleri veriyoruz. Destek almak için lütfen bizimle iletişime geçin!

Yüzlerce müşteriye ürünleri için özel baskılı kozmetik kutularını tasarlama ve yaratma konusunda yardımcı olan yılların deneyimiyle, kendi özel ambalajlarınızı hızlı ve kaliteli bir şekilde oluşturabiliriz. Tasarım sürecini sizin için mümkün olduğunca hızlı ve  kaliteli hale getirmeye çalışıyoruz, böylece istediğiniz ürünü elde edebilir ve özel kozmetik kutularınızı hiç vakit kaybetmeden hazırlayabilirsiniz.

 Yasin Kutu ve Ambalaj ile kozmetik kutularınızı ürününüzün kendisi kadar harika görünmesini sağlayın. Düşük maliyet ve hızlı geri dönüş ile rakiplerinden sıyrılmak için ihtiyaç duyduğu yüksek kaliteli ve profesyonel görünüme sahip olacağını garanti edebiliriz. Diğer ek özellikler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Yaptığımız Kozmetik Kutularının Malzemeleri ve Ölçüleri Neler ?

İstediğiniz renk ve ölçüde tasarımlarına istinaden Kozmetik kutuları ambalajımız vardır. Ürünlerinizin türüne göre, malzemenin çeşidine göre ve paketlemek istediğiniz ürünün ölçülerine göre farklılık göstermektedir.

Bu aşamada doğrudan sizden gelen taleplere göre baskı yapıyoruz.

 

 

Kozmetik Ambalaj Kutuları ​

Kozmetik ürünler geçmiş çağlardan günümüze kadar hem kadın hem de erkek hepimizin kişisel bakım için temel gereksinimleri arasında yer almaktadır. Özellikle güzellik ürünleri için, ürünün ambalajının ürünün kendisi ile aynı miktarda zarafet ve inceliği yansıtmasının çok önemlidir. Piyasada aynı müşteriler için rekabet eden tonlarca rakip ve işletme varken, güzellik ürünlerinizin diğerlerinden öne çıkması önemlidir. Önceden hazırlanmış şablon seçeneklerimizde henüz ele almadığımız özel kutu tasarımlarınız varsa, bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

  • Sabun kutusu 
  • Şampuan kutusu
  • Diş macunu kutusu
  • Duş jeli kutusu
  • Krem kutusu
  • Makyaj Kutusu

 gibi rutin günlük kişisel bakım için gerekli olan kozmetik ürünler kadar parfüm kutusu, temizleyici gibi tamamlayıcı birçok kozmetik ürün de mevcuttur.

Kozmetik ürün kutuları kişisel bakım ürünlerinin satışında büyük ölçüde rol oynuyor

Farklı renk, desen ve tasarımlarla karton kutular içerisinde sergilenmektedir. En büyük amaç bu şekilde satışa sunulan ürünlerin satışları artmaktadır. Potansiyel müşteriler öncelikli olarak ürünün kendisinden önce kutusuyla ilgilenmektedir. Bu nedenle dış tasarımı özenli, kaliteli ve dikkat çekici olmalıdır.

Kozmetik ürün kutuları sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşmanız daha kolay olacaktır. 

Eğer ki piyasaya yeni bir kozmetik ürün sürülecekse öncelikli olarak kozmetik ürün kutusu tasarımları ele alınmalıdır.

Kozmetik ürün kutusu geliştirilen kişisel bakım ürünlerinin marka ismi, logosu, sloganı hakkında müşteriye bilgi verir. Aynı zamanda ürünün içeriği ve vaat ettiği özellikler hakkında da bilgi verir. Kozmetik kutuları  markanın hem de piyasaya sürülen ürünlerin kısa sürede tanınmasını sağlar.

Kozmetik Kutuları Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, sizin için harika bir haberimiz var. Bizimle tanışın: Yasin Kutu Ambalaj, Türkiye’nin en kaliteli ve uygun fiyatlı kozmetik kutu üreticisi.

Yasin Kutu Ambalaj firması olarak, kozmetik kutularının fiyatlarını belirleyen birçok faktör olduğunu biliyoruz. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Kutunun boyutu, şekli ve tasarımı
  • Kutunun malzemesi, kalınlığı ve dayanıklılığı
  • Kutunun baskı kalitesi, renkleri ve desenleri
  • Kutunun sipariş miktarı, teslim süresi ve nakliye ücreti

Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak, sizlere en uygun kozmetik kutularını sunuyoruz. Sitemizdeki katalogdan istediğiniz kozmetik kutusunu seçebilir veya özel tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Siparişinizi verdiğinizde, kozmetik kutularınız en kısa sürede hazırlanır ve adresinize teslim edilir.

Kozmetik Kutu ile güzelliğinizi kutulayın. Sitemizi ziyaret edin ve farkı görün.

  

Sık Sorulan Sorular

Evet istediğiniz renk ve ölçüde yapabiliriz.

Tabiki Kargo ile Tüm Türkiye ‘ ye yolluyabiliyoruz.

Evet toplu sipariş her zaman maliyet açısından daha avantajlıdır.

Evet uzman grafik tasarım ekibimizle dilediğiniz ürün tasarımı yapabiliyoruz.

Ulaşım ve İletişim
Konum
Bizi Takip Edin

Bize Mesaj Gönderin

Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara!
We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept