promosyon kutuları

Promosyon kutusu olarak üretimi yapılan ürünün ürün boyutlarında istenilen ebat ile promosyon hediye kutusu ürününe özel kutu imalatı yapılmaktadır.

Promosyon Kutular

Promosyon kutusu nedir? (Eşantiyon Nedir?),

Promosyon, bir kurumun tanıtım ürünleri anlamına gelmektedir. Promosyon kutusu firmaların kendilerini ya da  ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak için kullanılan en etkili yöntemdir. Promosyon kutusu olarak üretimi yapılan ürünün ürün boyutlarında istenilen ebat ile promosyon hediye kutusu ürününe özel kutu imalatı yapılmaktadır.  Promosyon kutuları, işletmelerin adlarını ortaya çıkarmaları ve müşterileriniz üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmaları için en iyi yoldur.

Ankara ve çevre illere yoğun hizmet vermekteyiz. Kargo ile tüm Türkiye’ye ürün gönderebilmekteyiz. 

Karton Koli Fiyatları

Promosyon kutusu çeşitleri

Genel olarak çikolata kutuları, fantezi kutuları, kutuları, bebek kutuları, lokum kutuları, draje kutuları, gömlek kutusu, çeşitleridir. Promosyon kutu ile ilgili Yasin Kutu ve Ambalaj müşterilere yüksek ve kaliteli promosyon kutu hizmetinisunar.Türkiye’deki büyük kurumsal şirketlerin tercihi Yasin Kutu ve Ambalaj ile beraber kutu dışında yüzlerce matbaa ve baskı ürünlerini hızı bir şekilde firmaya özel kutu satın alabilirsiniz.

Firmanız için kurumsal bir kimlik oluştururken, kutu tasarımını ve kalitesini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Amacımız ürününüzün hızlı ve kaliteli olarak basılmasıdır. Sipariş vereceğiniz kutu tasarımından basımına kadar olan tüm süreci takip edip müşteri memnuniyetini ilk planda tutmaktır. Promosyon kalem , ajanda ve kalemler gibi set halinde yapılan promosyon ürünlerine özel kutu imalatı yapılıp markaya özel kutu ile daha dikkat çekici promosyon ürünleri  hedef kitlenize hediye edebilirsiniz.

  Promosyon kalem , ajanda ve kalemler gibi set halinde yapılan promosyon ürünlerine özel kutu imalatı yapılıp markaya özel kutu ile daha dikkat çekici promosyon ürünleri  hedef kitlenize hediye edebilirsiniz. Promosyon ürün kutusu modellerinin dayanıklı olmalarının ilk sebebi, kullanılan malzemedir. Logonuzla markalanabilecek bir dizi ürün içeren promosyon kutularına sahip olmak ve  Kutu siparişi vermek için kutu da belirtmek istediğiniz özellikleri bildirdikten sonra ve tüm detaylar tamamlandığında onayınızı alıp basıma gönderiyoruz.

……..iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Karton Koli Ambalaj

1.İstediğimiz renk ve ölçüde yapabilirmisiniz ?  

Evet istediğiniz renk ve ölçüde yapabiliriz.

 2.Kaliteniz nasıl ? 

Üretimde Kullandığımız tüm malzemeler 1. Kalitedir.

3.Kutunun ölçüsü nasıl ayarlanacak ?     

Vereceğiniz ölçülere göre kutu imalatı yapmaktayız.

5- En az nekadar sipariş verebilirim ?

…… Numaradan bize ulaşabilirsiniz.

6 – Başka bir şehirdeyim sipariş verebilirmiyim ?

Tabiki Kargo ile Tüm Türkiye ‘ ye yolluyabiliyoruz.

7 – Numune gönderimi yapabilirmisiniz ?

Eskiden yapmış olduğumuz ürünlerden kargo ile gönderim yapabilmekteyiz.

8- Ne kadar sonra elimde olur ?    

Anlaşılan iş süre bitiminde siparişiniz ulaşmış olur.

9 – Fiyat Nasıl Öğrenebilirim ?

…… Numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Hemen Ara!
We use cookies in order to give you the best possible experience on our website. By continuing to use this site, you agree to our use of cookies.
Accept